בוטוליניום טוקסין

הזרקת בוטוליניום טוקסין- להצערת מראה הפנים שלך

בהצערת הפנים ללא ניתוח או בשילוב עם ניתוח לבוטוליניום טוקסין תפקיד חשוב. הזרקת הטוקסין מונעת פעילות יתר של קמטי הבעה ועוצרת את תהליך העמקתם ולעיתים אף להחזיר מעט לאחור את מצב קמטי ההבעה. בנוסף לבוטוקס שימושים נוספים באסתטיקה של הפנים אותם יתאים ד״ר מילט למצבך ולרצונותיך.

הדרך הקלה למראה צעיר וחיוני

בעבר הלא רחוק נשים נאלצו לעבור תחת סכין המנתח כדי להעלים קמטים, כיום תחום טיפולי האסתטיקה מציע שיטות מתקדמות בגישה זעיר פולשנית כדי להחליק קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס, ולהשיב את המראה הצעיר והחלק לפנייך. חוויית הטיפול בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תסייע לך לעבור את הליך ההזרקה, הבטוחה והנוחה ביותר, ללא כאבים מיותרים ותוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.


ד”ר מילט יקבל את פנייך (או את פניך, כיוון שהטיפול מוצע גם לגברים) עם חיוך ויעניק לך יחס אישי. כל הטיפולים בקליניקה מבוצעים בדיסקרטיות מלאה ובהתאמה אישית. ד”ר מילט יגשים את המטרות והבקשות שלך באמצעות בוטוליניום טוקסין מהחברות המובילות. את תוצאות הטיפול תוכלי לראות תוך כשבוע, והשפעת הטוקסין תהיה טובה לתקופה שבין 4-7 חודשים.

מילוי קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס- ערן מילט
מילוי קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס- ערן מילט

חוויה אינטימית ושירות אישי

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט כל לקוח ולקוחה זוכים לחוויה אינטימית, לייעוץ מקצועי ולשירות אישי. בחירת המנתח הפלסטי הינה קריטית להצלחת הטיפול ולמניעת תופעות לוואי, לכן הקליניקה תוכננה ועוצבה במטרה לספק נוחות מרבית ודיסקרטיות מלאה.

בפגישת הייעוץ הראשונה בקליניקה, ד”ר מילט יקשיב לך בסבלנות כדי להבין מהם רצונותייך וחלומותייך, הוא יאבחן את מצב הקמטים ועור הפנים ויציע לך תכנית טיפולים ייחודית לפי ניסיונו הרב. כמו כן, תקבלי הסבר מפורט לגבי הפרוצדורה, ההכנות הנדרשות לקראת הטיפול, וההחלמה לאחר מילוי הקמטים באמצעות הזרקת בוטוקס. כדי להבטיח את שביעות רצונך תצולמי תמונות לפני ואחרי כדי ליהנות מההשוואה והתוצאות המושלמות.

הליך הטיפול בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט

לאחר אבחון יסודי ותיאום ציפיות ד”ר מילט בוחר את אזורי ההזרקה שמתאימים לך וכן שילוב עם חומרי מילוי מסוגים שונים או ניתוחים.

ד”ר מילט מזריק לאחר מריחת משחה מאלחשת שתפחית משמעותית את אי הנוחות. תכנית הטיפולים יכולה לכלול הזרקות חומרי מילוי, למילוי הקמטים היציבים ואת הבוטוקס לקמטי ההבעה.
הטיפול נמשך כרבע שעה בלבד, בהתאם לצורך משתמשים בחומרי אלחוש, ולרוב אין תופעות לוואי למעט נפיחות קלה באזור ולעיתים שטפי דם הנעלמים תוך ימים ספורים.

אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר מילוי הקמטים, אך יש להישמע להנחיות של ד”ר מילט, למשל הימנעות מחשיפה ישירה לשמש, פעילות גופנית ביממה הראשונה לאחר ההזרקה.

ד”ר מילט מייחס חשיבות רבה לכל שלבי הטיפול וההחלמה, וכמומחה לכירורגיה פלסטית וטיפולי אסתטיקה הוא מקפיד על שיטות טיפול חדשניות ועל חומרי מילוי וטוקסינים איכותיים ומפוקחים.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​