ניתוח גניקומסטיה

ניתוח גניקומסטיה- להקטין את החזה ולחזק את הדימוי העצמי

ניתוח גניקומסטיה מיועד לגברים בגילים שונים המצמחים חזה נשי. זו תופעה הגורמת לדימוי עצמי נמוך, לבעיות חברתיות, לקשיים בזוגיות ולפגיעה משמעותית באיכות החיים של הגברים.

ניתוח גניקומסטיה (גניקו – נשי, מסטיה – חזה) אינו סתם ניתוח פלסטי לצורך סילוק רקמת השד ולהקטנת חזה אצל גברים. זהו הליך כירורגי מורכב יחסית הכולל בהתאם לצורך שאיבת שומן להקטנת נפח השד, הסרת בלוטת השד, ולעיתים כריתה של עודפי עור ומיקום מחדש של הפטמה.

אם אתה סובל מביטחון עצמי ירוד ומתבייש ללכת לים ולבריכה, ללכת בחזה חשוף בשל גניקומסטיה, סובל מאסימטריה בגלל שד מוגדל יחיד וסובל מהמראה שלך, ד”ר מילט יכול לסייע לך להקטין את נפח החזה ולשפר את המראה האסתטי. לאחר הניתוח תוכל ללכת עם חולצות צמודות ולבלות בים ובבריכה גם ללא חולצה או גופיה.

מסייעים לך לחזק את הדימוי העצמי

ניתוח הקטנת חזה לגבר בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט מבטיח לך תוצאות סימטריות ומראה אסתטי מרשים. חוויית הניתוח במרפאה הפרטית שלנו תעזור לך לעבור את ההליך הכירורגי בדרך הבטוחה, הנכונה והטובה ביותר. בקליניקה של ד”ר מילט תקבל שירות מצוין, יחס אישי ופרטיות מלאה.

בפגישת הייעוץ עם ד”ר מילט תוכל לפרט מה מפריע לך ומהן המטרות שאתה רוצה להשיג. ד”ר מילט יסייע לך להגשים את המטרות בניתוח יחסית מהיר וקל, בצורה הנעימה, הפרטית והמקצועית ביותר, כאשר המטרות שלך ינחו אותנו לכל אורך ההליך הכירורגי ותקופה ההחלמה לאחר הניתוח.

ניתוח גניקומסטיה - לפני ואחרי- ניתוח הקטנת חזה לגבר לפני ואחרי | דר ערן מילט

שירות אישי וביטחון מלא במנתח הפלסטי שלך

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תקבל שירות אישי המלווה ביחס חם. ד”ר מילט יטפל בך באופן אישי וצמוד לכל אורך ההליך, משלב הייעוץ, דרך הניתוח עצמו ועד ההחלמה והביקורת הסופית. עליך לבחור נכון את המנתח הפלסטי כדי להרגיש בטוח תחת סכין המנתחים, ובעיקר כדי להשיג את התוצאות הרצויות והמתאימות ביותר עבורך.

ניתוח גניקומסטיה פרטי וחוויה אינטימית ודיסקרטית

הקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תוכננה מראש לספק חוויה אינטימית וייחודית לכל המטופלים, ולהבטיח דיסקרטיות מלאה. הניתוח מיועד לגברים מעל גיל 16, חשוב לציין כי במקרים רבים תופעת החזה הנשי בקרב ילדים ובני נוער חולפת מאליה לכן הטיפול המומלץ עבורם הוא בעיקר פסיכולוגי.

פגישת הייעוץ לפני הניתוח

בפגישת הייעוץ עם ד”ר מילט תוכל לציין מה מפריע לך ומהן הרצונות שלך מהניתוח, ד”ר מילט יאזין לדבריך בסבלנות, יסביר לך על ההכנות הנדרשות, הליך הניתוח, החלמה, סיבוכים אפשריים, תופעות לוואי ועוד. בפגישה לפני הניתוח נצלם אותך כדי להשוות לתוצאות לאחר הניתוח על ידי ד”ר מילט.

ההכנות לפני ניתוח הקטנת חזה לגבר

ההכנות לקראת ניתוח גניקומסטיה כוללות סדרת בדיקות, לרבות בדיקה הורמונלית ובדיקה מקצועית על ידי אנדוקרינולוג. כמו כן, במידה ויש צורך בהסרת עודפי עור עליך להפסיק לעשן לפחות 4 שבועות לפני הניתוח, להפסיק נטילת תרופות נוגדות קרישה, ובהתאם לצורך עליך להפסיק עם תוספי תזונה העלולים להפריע לקרישת הדם.

לרוב מבצעים את הניתוח בהרדמה מלאה, בהתאם לתוכנית הניתוח ד”ר מילט ישאב שומן ויכרות עודפי עור ורקמת שד. לקראת סיום הוא ימקם את הפטמה במקום הנכון, יתפור את העור וגם יבצע חבישה לאזור המנותח. הניתוח נמשך בדרך כלל בין שעה לשעתיים וחצי.

החלמה מניתוח גניקומסטיה- להקטנת חזה לגבר

לאחר הניתוח תועבר לחדר התאוששות וילבישו אותך במחטב (עליך לרכוש את המחטב לפני הניתוח). לאחר התאוששות קצרה ומהירה אתה עלול לסבול מכאבים, מחוסר תחושה זמנית באזור המנותח, מדימום ומשטפי דם החולפים מעצמם תוך זמן קצר.

במרבית המקרים תוכל להשתחרר לביתך באותו היום, ועליך להימנע במשך 48 שעות ממקלחת. לאחר 48 שעות תוכל להתקלח, עליך להקפיד על היגיינה באזור המנותח ולאחר 7-5 ימים תוכל לחזור לשגרה.  עליך להימנע מפעולות מאומצות ומהרמת משקל כבד למשך חודש וחצי.

מה קורה שבוע לאחר הניתוח

כשבוע לאחר הניתוח עליך להגיע לקליניקה של ד”ר מילט לביקורת, יש ביקורת נוספת לאחר  כחודשיים וביקורת נוספת לאחר חצי שנה. את תוצאות הניתוח תראה תוך זמן קצר.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​