הזרקת שומן עצמי

הזרקת שומן עצמי נחשבת לטיפול בטוח ואיכותי – כל עוד מבצעים אותו על ידי מומחה לכירורגיה פלסטית ולטיפולי אסתטיקה. הזרקות שומן כרוכות בהליך פולשני יותר לעומת הזרקת חומרי מילוי, כיוון שיש לשאוב את השומן העצמי ממקום כלשהו בגופך, לכן הרופא חייב לבצע חתך זעיר באזור ממנו הוא שואב את השומן. הטיפול מחייב הרדמה לכן זמן ההחלמה צפוי להיות ארוך במעט מזה של טיפול באמצעות חומרי מילוי. 

השומן העצמי הוא חומר מילוי טבעי, לראשונה נעשה שימוש בשומן עצמי לתיקון צלקת בפנים בשנת 1893 על ידי פלסטיקאי גרמני, אך חלפו עשרות שנים עדי תחילת השימוש בהזרקות שומן עצמי כהליך נפוץ ובטוח בעולם הכירורגיה הפלסטית וטיפולי האסתטיקה. בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תקבלי שירות אישי וייעוץ מקצועי לפני התאמת הטיפול המתאים ביותר עבורך. במקרים מסוימים ד”ר מילט ימליץ לך לשלב את הזרקות השומן העצמי עם ניתוח קוסמטי כלשהו כדי להשיג תוצאות מרהיבות ובהתאם לציפיות שלך. 

ד״ר מילט משתמש בשומן העצמי במגוון ניתוחים – הגדלות חזה, הרמות חזה, עיצוב ישבן, טיפול בצלקות שקועות וצלולית וכן במתיחות פנים ותהליך נפרד למילוי נפחים חסרים בפנים. 

הזרקת שומן עצמי- התוצאות נשמרות למשך זמן ארוך

טיפולי הזרקת שומן עצמי מתאימים לרוב המטופלות והמטופלים, תוצאת הטיפול הן אפקטיביות ומידיות. בגלל הנפיחות תתקשי להבחין בתוצאות לאחר הטיפול, ורק לאחר מספר שבועות תיהני מתוספת השומן שהוזרק. כ-75% מהשומן העצמי המוזרק נותר לאורך זמן.. בתחילת ההחלמה תהיה בצקת ויראה כאילו הוזרק יותר שומן אך לאחר כחודשיים תתקבל התוצאה הסופית.

זהו הליך המחייב ידע וניסיון רב, קשה לצפות מראש כיצד השומן העצמי ייקלט ויתנהג באזור, לכן נדרשת יד מקצועית ומיומנת על מנת להשיג תוצאות סימטריות ומושלמות. בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט מתכננים תכנית טיפולים מפורטת ומותאמת אישית, במקרים מסוימים משלבים גם שאיבת שומן לצורך הצרת היקפים וחיטוב הגוף, והשומן שנשאב בדרך כלל מאזור הבטן, מותניים  והירכיים, עובר תהליך ניקוי והפרדה  ורק אז מוזרק לאזורים אחרים באמצעות קנולה דקיקה.

הליך הטיפול בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט כל הלקוחות זוכים לחוויה ייחודית ואינטימית ולשירות אישי המלווה בחיוך ויחס חם. בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה, ד”ר מילט יעניק לך הסברים מפורטים על שיטת ההזרקות של שומן עצמי, הוא יפרט אודות יתרונות וחסרונות, החלמה, הכנה נדרשת לטיפול, תופעות לוואי וסיכונים.

בפגישת הייעוץ תוכלי לפרט מהם רצונותייך ומהן התוצאות שאת מצפה להן, וצוות הקליניקה יתכנן טיפול מותאם אישית הכולל הזרקת שומן עצמי וטיפולים נוספים בהתאם לצורך. השירות כולל צילומים לפני ואחרי כדי שתוכלי לראות את התוצאות הנפלאות לאחר הטיפול. השומן העצמי נחשב לחומר מילוי איכותי וטבעי, הגוף לא מתנגד לחומר, ולמעשה זהו חומר מילוי נגיש וזמין המיוצר על ידי גוף האדם. 

הטיפול מתחיל בהרדמה כדי לשאוב שומן מהאזור התורם, למשל ירכיים או בטן. הרופא יחדיר צינורית דקיקה כדי לשאוב שומן עצמי, השומן עובר תהליך ניקוי והפרדה כדי להכינו לקראת ההזרקות. השומן העצמי מאפשר להחזיר נפח לאזורים שונים בגוף, ולפסלם מחדש, וכן להחזיר נפח לפנים ולתקן את פגעי הזמן והגיל.

הליך הטיפול בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט הוא פשוט ואפקטיבי, ואת תיהני מהתוצאה. תוצאות הטיפול מידיות ולאחר ירידת הנפיחות תיהני ממראה צעיר, רענן וזוהר.

חשוב לציין כי תוצאותיה של הזרקת השומן נשמרות לזמן ארוך יותר בהשוואה להזרקת חומרי מילוי אחרים כמו חומצה היאלורונית. השומן העצמי נשאר במקומו ושומר על צורתו לאורך זמן, ואין צורך לחזור על הטיפול מדי כמה חודשים. ניתן להוסיף הזרקת שומן כמעט לכל ניתוח שמבוצע ע״י ד״ר מילט.

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט מקפידים על פרטים גדולים וקטנים כאחד, כל מטופלת זוכה ליחס אישי ולטיפול מותאם אישית לרצונותיה, תוך ייעוץ מקצועי ובחירת הטיפולים והחומרים המתאימים והנכונים ביותר.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​