הסרת נגעים

הסרת נגעי עור- שומות נקודות חן ונגעים נוספים

הסרת נגעים עוריים כמו שומות, נקודות חן ונגעי עור נוספים, נחשבת להליך כירורגי פשוט ונפוץ. נגעי עור הם חלק בלתי נפרד מחיינו, במיוחד במדינות חמות ושטופות שמש כמו ישראל. ישנם סוגים שונים של נגעי עור, ולרוב כורתים אותם משתי סיבות עיקריות: סיבה רפואית או אסתטית.

אם הופנית ע״י רופא עור להסרת נגע חשוד או אם את מעוניינת להסיר נגעי עור הפוגעים במראה החיצוני הכללי שלך, ד”ר מילט יכול לסייע לך עם טיפול מקצועי ומתקדם לביצוע הסרת נגעים מעורך. עלייך לזכור כי רק מנתח פלסטי מיומן בביצוע הסרת נגעי עור תוך שמירה על מראה אסתטי.  יש מספר שיטות להסרת הנגעים השונים מהעור, וד״ר מילט יתאים את זו שהכי מתאימה לך. חשוב לשלוח למעבדה נגעי עור חשודים לצורך בדיקה פתולוגית. 

פרוצדורה כירורגית פשוטה יחסית

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט מבצעים הסרת נגעי עור מכל הסוגים על בסיס יומיומי. ניתוח הסרת נגעים הנו אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית. ברוב המקרים מסירים את נגעי העור מסיבה אסתטית כיוון שהנגעים פוגעים במראה הכללי ועלולים לפגוע גם בדימוי העצמי. יחד עם זאת, במקרים מסוימים יש להסיר את נגעי העור מסיבות רפואיות, בעיקר גידולי עור ושומות דיספלסטיות חשודות לסרטן עורי.

בפגישת הייעוץ עם ד”ר מילט תוכלי לציין מהן הסיבות להסרת הנגעים מאזורים שונים בגופך, ומהן התוצאות שאת מצפה להן לאחר ההליך הכירורגי. ד”ר מילט יסייע לך להגשים את חלומותייך ובקשותייך באמצעות התאמת הטיפול הנכון והמקצועי ביותר, תוך התייחסות לרקע הרפואי ההיסטורי שלך.

אבחון וטיפול מקצועי בקליניקה פרטית

הליך להסרת נגעי עור נחשב לפרוצדורה כירורגית יחסית קלה, מהירה ופשוטה, הטיפול מבוצע לרוב במרפאה, נמשך לרוב כעשרים דקות בלבד. ברוב המקרים לא סובלים מכאב במהלך הסרת הנגעים, אך עלולים לחוש אי נעימות באזור ולסבול מנפיחות קלה ומשטפי דם תת עוריים החולפים מאליהם תוך מספר ימים. כדי שתרגישי בטוחה ונינוחה עלייך לבחור היטב את המנתח, לכן כדאי לך להגיע לפגישת ייעוץ בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט.

כבר בפגישת הייעוץ הראשונה ד”ר מילט יאבחן במקצועיות את נגעי העור השונים, הוא יאזין בסבלנות לבקשותייך ויבין אילו נגעי עור מפריעים לך. כמו כן, תקבלי הסבר מפורט על נגעי העור שיש להסיר מסיבות רפואיות ולא רק אסתטיות, והרופא ינחה אותך לגבי הכנות לקראת ההליך הכירורגי, החלמה, ביקורת ויספק הנחיות להמשך הטיפול בבית.

הסרת נגעי עור בקליניקה של ד”ר מילט

הקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תוכננה היטב כדי לאפשר לך לקבל טיפול יעיל ומקצועי באווירה רגועה ובדיסקרטיות מלאה. בקליניקה הפרטית מתמחים בשיטות מתקדמות שונות להסרת שומות ונגעי עור:

  • כריתת שומות ונגעי עור בפרוצדורה כירורגית באמצעות סקלפל (סכין מנתחים).
  • גילוח וצריבת שומות.
  • צריבת והסרת נגעים באמצעות מחט חשמלית.

ד”ר מילט יקבע את שיטת הטיפול לאחר אבחון יסודי בקליניקה, חשוב לבחור בשיטה המתאימה ביותר לסוג הנגע ומאפייניו. שיטת הטיפול להסרת נגעי עור תותאם גם לתוצאות הרצויות שלך, כיוון שיש שיטות כירורגיות המותירות לאחר הסרת הנגע צלקת קטנה. עם זאת, כאשר את בוחרת כירורג פלסטי מיומן הצלקת לרוב תיטשטש תוך מספר חודשים.

הכנות, החלמה מהירה והנחיות לאחר הסרת הנגעים

ההליך להסרת נגעים הוא מהיר ויעיל, חשוב להקפיד על הנחיות ההכנה לקראת הטיפול כמו גילוח האזור, הפסקת תרופות נוגדות קרישה ולרוב מומלץ להפסיק לקחת תוספי תזונה בגלל דילול הדם.

לאחר הסרת נגעי העור ומנוחה קלה בקליניקה, משתחררים הביתה ואפשר לחזור לשגרה כבר למחרת היום. יש להקפיד על ההנחיות של ד”ר מילט, למשל הימנעות מחשיפה ישירה לשמש, הימנעות מפעילות ספורטיבית כשבועיים, ויש לשמור על האזור יבש במשך 48 שעות. בהתאם לצורך אפשר ליטול משככי כאבים. כמו כן, יש להגיע לביקורת בקליניקה בהתאם להנחיות הרופא ואין להוריד את הגלד או להסיר תפרים לבד (בהתאם לשיטת הטיפול). 

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט מייחסים חשיבות רבה לרצונותיה של המטופלת, למראה האסתטי ולבחירת שיטות טיפול מתקדמות כדי להשיג תוצאות מצוינות וצלקות מזעריות שכמעט ולא ניתן לראותן לאחר זמן קצר. הטיפול דיסקרטי וכולל אבחון במעבדה של נגעי עור חשודים ופתרונות יעילים להעלמת צלקות בהתאם לצורך.       נגע

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​