הרמת חזה / הרמה והגדלת חזה

הקלה והרגשת שלמות
ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח לנשים עם חזה מרוקן וצנוח משהיו רוצות. מדובר מעבר להקטנה של מעטפת השד בעיצובו מחדש ליצירת שד מלא, מורם ואסתטי יותר. הניתוח מוצע גם לנשים שמעוניינות להסיר שתלי סיליקון קיימים ויש צורך בהסרת עודפי עור שנותרים אחרי ההסרה.

הרצונות שלך בראש מעיננו
החוויה של ניתוח בקליניקה הפרטית של ד״ר מילט תעזור לך לעבור את הניתוח בדרך הטובה והבטוחה ביותר. יחס אישי ושמירה על הפרטיות, תוך מצויינות בביצוע הניתוח ותשומת לב לפרטים הקטנים הם מהעקרונות הבסיסיים שלנו. ד״ר מילט יקשיב לרצונות שלך ולהגדרה שלך של האני האידאלי, ויעזור לך להגשים את המטרות שלך בניתוח בצורה הטובה והנעימה ביותר. הבחירות שלך ינחו אותנו משלב קביעת היעוץ ועד הביקורת האחרונה אחרי הניתוח. יש מגוון סוגים של ניתוחי הרמת חזה עם או בלי שילוב של הזרקת שומן לעיצוב החזה והרקמות שסביבו, עם או בלי תוספת של שתלי סיליקון להשגת מלאות חסרה. ד״ר מילט יתאים עבורך את הניתוח שיתאים למצבך ויתאים לציפיות שלך מהניתוח. ד״ר מילט מבצע את מגוון הניתוחים בחזה ללא נקזים, דבר המאפשר החלמה מהירה ובטוחה יותר.

בטחון במנתח שלך ושירות אישי
במרפאה הפרטית של ד״ר מילט תקבלי יחס אישי וטיפול רפואי אישי ע״י ד״ר מילט עצמו משלב היעוץ דרך הניתוח והביקורות. קשר בלתי אמצעי זה עם ד״ר מילט, יבטיח הכנה נכונה לניתוח, וטיפול נכון לכל אורך הדרך בהחלמה.

חוויה אינטימית ופרטית מאוד
בקליניקה הפרטית של ד״ר מילט אנחנו דואגים שהתורים לא יתארכו ושהחוויה משלב היעוץ תהיה אישית ופרטית. חדר היעוץ והבדיקה של ד״ר מילט נבנו במחשבה על הנוחות שלך והרגשת הפרטיות שלך.
בפגישת היעוץ הראשונית הארוכה, ד״ר מילט ישמע את הרצונות שלך, יתאים את הניתוח בשיטה שהכי מתאימה לך לפי נסיונו הרב, ויסביר ארוכות על הפרוצדורה, ההכנה הנכונה לקראת ניתוח מוצלח וההחלמה לאחר הניתוח.

על מנת להנות מתמונות הלפני והאחרי, תצולמי, בנוסף לצילומים הסטנדרטים, בבגד לבחירתך (לבנים, בגד ים או בגד אחר) אותו תביאי איתך לפגישה הטרום ניתוחית, שתוכלי לאחר הניתוח להצטלם בו שוב ולהנות מההשוואה.

ההחלמה מניתוח הרמת חזה

מיד לאחר הניתוח –
תתעוררי בחדר ההתאוששות בהרגשה נוחה. תהיי עם חזית החלמה ומעליה לעיתים חבישה אלסטת. לאחר מספר שעות, תשוחררי לביתך עם הנחיות מפורטות להמשך.
בשבוע הראשון –
כבר בימים הראשונים תראי מבעד לפלסטרים את השיפור במבנה השד ובמיקום הפטמות. בימים הראשוניים תהיה אי נוחות וכאבים קלים, בהם ניתן לטפל בקלות באמצעות התרופות שד״ר מילט ימליץ עליהן. המקלחת הראשונה באזור המנותח תהיה יומיים אחרי הניתוח, ואז לראשונה תסירי את החבישה והחזיה. מתחת לחזית ההחלמה, תגלי חזיה מיוחדת מפלסטר שד״ר מילט ייצר עבורך בסיום הניתוח. חזית פלסטר זו תלווה אותך במהלך בשבועיים שלושה הראשונים שלאחר הניתוח.
ניתן לישון בכל תנוחה שנוחה לך, ותלבשי את החזיה 24 שעות ביממה.
תגיעי לקראת סוף השבוע הראשון לניתוח, לפגישת הביקורת הראשונה במרפאה.
השבוע השני –
בשבוע הזה את חוזרת בהדרגה לפעילויות יום יומיות, ולקראת סוף השבוע הזה ניתן לחזור לנהיגה.
אם את עובדת בעבודה שאינה פיסית, תוכלי לחזור במהלך השבוע הזה לעבודה.
בפגישה השניה, סביב שבועיים לאחר הניתוח תוסר חזית הפלסטר וקצוות החוטים הנמסים.
שבועות 6-8 –
סיימת עם חזית ההחלמה, את אמורה לשוב לשגרת החיים הרגילה שלך כולל פעילות גופנית מלאה שתהיה לך עם החזה החדש נוחה מתמיד.
הסימנים מהניתוח והבצקות יתחילו להעלם, והצלקות יתחילו להיטשטש.
יכולה לקנות בגדים חדשים, כולל חזיות ובגדי ים, שיתאימו לצורה החדשה.
השנה הראשונה –
לאחר השנה הראשונה הצלקות יסיימו את הבשלתן ויגיעו לצבען הסופי, החזה יגיע לצורתו הטבעית והסופית.
תהני מהתוצאה.

ד״ר מילט מייחס חשיבות רבה לפרטים הקטנים מההכנה לניתוח ועד לטיפול שלאחר הניתוח

חלק מהפרטים החשובים הם:

  • הסרת הכמות הנכונה של העור מכל שד.
  • תיקון אסימטריה קיימת.
  • שילוב שאיבה והזרקת שומן לחיטוב סביב החזה, או במידת הצורך משתל סיליקון.
  • יצירת פטמות ועטרות בגודל שאת אוהבת.
  • המנעות משימוש בנקזים במרבית המקרים להחלמה קלה יותר והשגת תוצאה יפה יותר.
  • טיפול מתמשך בצלקת להשגת התוצאה הטובה ביותר.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​