מילוי קמטים

מילוי קמטים כאמנות לכל דבר

מילוי קמטים לא קשור בהכרח לגיל אלא בעיקר למצב הפנים ולסוג ומאפייני הקמטים. לא מספיק להחליק את הקמטים באמצעות חומרי מילוי שונים אלא יש להתייחס לכלל מאפיינייך ולרצונותייך. זהו הליך זעיר פולשני ללא סכין ניתוחים, מדובר בטיפול אסתטי למילוי קמטי הפנים היציבים והפעילים. מילוי והחלקת קמטי הפנים, כדוגמת קמטי הזעף והצחוק וקמטים קבועים הנוצרים עקב צניחת הפנים, נועדו לשמר את המראה הצעיר והחיוני שלך וכדי להעלים את פגעי הגיל והזמן.

ד”ר מילט יכול לעזור לך עם טיפולים מתקדמים למילוי קמטי הבעה המופיעים בשליש העליון של פנייך, ובהחלקת והעלמת הקמטים הקבועים שמופיעים בשני השליש התחתון של פנייך, כמו קמטים באזור האף, השפתיים והסנטר. בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תעברי אבחון מקצועי ויסודי של מצב הקמטים ועור הפנים על מנת להתאים עבורך את חומרי המילוי האיכותיים ביותר ואת שיטת הטיפול הרצויה והמתאימה ביותר.
 

מילוי קמטים- הדרך הקלה למראה צעיר וחיוני

בעבר הלא רחוק נשים נאלצו לעבור תחת סכין המנתח כדי להעלים קמטים, כיום תחום טיפולי האסתטיקה מציע שיטות מתקדמות בגישה זעיר פולשנית כדי להחליק קמטים ולהשיב את המראה הצעיר והחלק לפנייך. חוויית הטיפול בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט תסייע לך לעבור את הליך מילוי הקמטים בדרך היעילה, הבטוחה והנוחה ביותר, ללא כאבים מיותרים ותוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

ד”ר מילט יקבל את פנייך (או את פניך, כיוון שהטיפול מוצע גם לגברים) עם חיוך ויעניק לך יחס אישי. כל הטיפולים בקליניקה מבוצעים בדיסקרטיות מלאה ובהתאמה אישית. ד”ר מילט יגשים את המטרות והבקשות שלך באמצעות חומרי מילוי הנמצאים בפיקוח ומאושרים על ידי ארגונים כמו ה-FDA ומשרד הבריאות בישראל. את תוצאות הטיפול תוכלי לראות תוך זמן קצר, ובגלל איכות הטיפול והחומרים תיהני ממראה צעיר במשך 10 עד 18 חודשים.

מילוי קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס- ערן מילט
מילוי קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס- ערן מילט

חוויה אינטימית ושירות אישי

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט כל לקוח ולקוחה זוכים לחוויה אינטימית, לייעוץ מקצועי ולשירות אישי. בחירת המנתח הפלסטי הינה קריטית להצלחת הטיפול ולמניעת תופעות לוואי, לכן הקליניקה תוכננה ועוצבה במטרה לספק נוחות מרבית ודיסקרטיות מלאה. 

בפגישת הייעוץ הראשונה בקליניקה, ד”ר מילט יקשיב לך בסבלנות כדי להבין מהם רצונותייך וחלומותייך, הוא יאבחן את מצב הקמטים ועור הפנים ויציע לך תכנית טיפולים ייחודית לפי ניסיונו הרב. כמו כן, תקבלי הסבר מפורט לגבי הפרוצדורה, ההכנות הנדרשות לקראת הטיפול, וההחלמה לאחר מילוי הקמטים. כדי להבטיח את שביעות רצונך תצולמי תמונות לפני ואחרי כדי ליהנות מההשוואה והתוצאות המושלמות.

הליך הטיפול בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט

חומרי מילוי משמשים להחלקת קמטים ולהחזרת נפח הפנים, ניתן לעצב באמצעותם את השפתיים ועצמות הלחיים, את הרקות, גבות, עפעפיים ואפילו פיסול אף. לכן, חשוב לבחור רופא מומחה כיוון שאפשר לשלב בין מילוי הקמטים לפיסול הפנים. לאחר אבחון יסודי ותיאום ציפיות ד”ר מילט בוחר את חומרי המילוי האיכותיים ביותר בהתאמה לסוג ועומק הקמטים, אך יש להתייחס גם למצב העור ונפח הפנים.

ד”ר מילט מזריק את חומרי המילוי במיומנות וללא גרימת כאב, תכנית הטיפולים יכולה לכלול הזרקות בוטוקס ודיספורט להחלקת קמטי הבעה במצח וסביב העיניים, ולמילוי הקמטים היציבים הוא יזריק חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית.

הטיפול נמשך כרבע שעה בלבד, בהתאם לצורך משתמשים בחומרי אלחוש, ולרוב אין תופעות לוואי למעט נפיחות קלה באזור ושטפי דם הנעלמים תוך ימים ספורים. אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר מילוי הקמטים, אך יש להישמע להנחיות של ד”ר מילט, למשל הימנעות מחשיפה ישירה לשמש.    

ד”ר מילט מייחס חשיבות רבה לכל שלבי הטיפול וההחלמה, וכמומחה לכירורגיה פלסטית וטיפולי אסתטיקה הוא מקפיד על שיטות טיפול חדשניות ועל חומרי מילוי איכותיים ומפוקחים. טיפולי מילוי קמטים מותאמים עבורך באופן מלא כדי להשיג את התוצאה המושלמת והמיטבית, ועל מנת לאפשר לך ליהנות ממראה צעיר וחיוני לזמן ממושך.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​