מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים לריענון המראה תוך שמירה על מראה טבעי

ניתוח מתיחת פנים וצוואר הוא ניתוח שמשווה לפנים רעננות, ומפיג את סימני הגיל והעייפות. ד״ר מילט מאמין במראה טבעי, לא עשוי, ובהצערת והדגשת הקווים של הפנים שלך ולא בשינוי המראה.

הרצון שלך בראש סדר העדיפות שלנו

ניתוח מתיחת פנים והצוואר יחזירו לך את המראה שהתגעגעת אליו. החוויה של הניתוח בקליניקה הפרטית של ד״ר מילט תעזור לך לעבור את הניתוח בדרך הטובה והבטוחה ביותר. יחס אישי ושמירה על הפרטיות, תוך מצוינות בביצוע הניתוח ותשומת לב לפרטים הקטנים הם מהעקרונות הבסיסיים שלנו.

ד״ר מילט יקשיב לרצונות שלך ולהגדרה שלך של האני האידאלי, ויעזור לך להגשים את המטרות שלך בניתוח בצורה הטובה והנעימה ביותר. הבחירות שלך ינחו אותנו משלב קביעת הייעוץ ועד הביקורת האחרונה אחרי הניתוח. 

יש מגוון סוגים של ניתוחי מתיחה לפנים (הרמת פנים) – מיני מתיחת פנים, מתיחה של הפנים בשילוב עם מתיחת צוואר, עפעפיים עליונים או תחתונים, הרמת גבות, ובשילוב עם הזרקות שומן להחזיר נפחים חסרים לפנים.

ד״ר מילט יתאים עבורך את הניתוח שיתאים למצבך ויתאים לציפיות שלך מהניתוח. בשחרור מבית החולים, לא תידרשי לחבוש חבישות כלשהן, דבר המקל על ההחלמה.

בטחון במנתח שלך ושירות אישי

במרפאה הפרטית של ד״ר מילט תקבלי יחס אישי וטיפול רפואי אישי ע״י ד״ר מילט עצמו משלב הייעוץ דרך הניתוח והביקורות. קשר בלתי אמצעי זה עם ד״ר מילט, יבטיח הכנה נכונה לניתוח, וטיפול נכון לכל אורך הדרך בהחלמה. 

חוויה אינטימית ופרטית מאוד

בקליניקה הפרטית של ד״ר מילט אנחנו דואגים שהתורים לא יתארכו ושהחוויה משלב הייעוץ תהיה אישית ופרטית. חדר הייעוץ והבדיקה של ד״ר מילט נבנו במחשבה על הנוחות שלך והרגשת הפרטיות שלך. 

בפגישת הייעוץ הראשונית הארוכה, ד״ר מילט ישמע את הרצונות שלך, יתאים את הטיפול שהכי מתאים לך לפי ניסיונו הרב,  ויסביר ארוכות על הפרוצדורה, ההכנה הנכונה לקראת ניתוח מוצלח וההחלמה לאחר הניתוח. 

ניתוח מתיחת פנים לפני ואחרי | מנתח פלסטי דר ערן מילט

ההחלמה ממתיחת הפנים

מיד לאחר ניתוח מתיחת פנים

תתעוררי בחדר ההתאוששות, פנייך יהיו חבושות עם חבישה היקפית רכה ותומכת, וכן שני נקזים להחלמה מיטבית. בהתאוששות ידאגו לאזן את לחץ הדם שלך.  תהיי מאושפזת ללילה אחד. למחרת בבוקר תבדקי ע״י ד״ר מילט, תוסר החבישה ההיקפית, והנקזים ולאחר הסברים מפורטים על הצפוי, תשוחררי לביתך. 

בשבוע הראשון 
בימים הראשוניים תהיה אי נוחות בעיקר באזור הצוואר, הרגשת מתח ונפיחות, ויכולים גם להיות כאבי ראש קלים, בהם ניתן לטפל בקלות באמצעות התרופות שד״ר מילט ימליץ עליהן.

אם תעברי גם ניתוח עפעפיים, תשתמשי בטיפות עיניים ומשחות כפי שתונחי.  ניתן לישון בכל תנוחה שנוחה לך, כל עוד בימים הראשונים הראש יהיה מורם אך ללא צוואר מכופף.

תגיעי לקראת סוף השבוע הראשון לניתוח, לפגישת הביקורת הראשונה במרפאה. יוסרו התפרים בעפעפיים (שאר התפרים נמסים). זה זמן שיא הנפיחות בפנים.

השבוע השני
בשבוע הזה את חוזרת בהדרגה לפעילויות יום יומיות, ולקראת סוף השבוע הזה ניתן לחזור לנהיגה. 
אם את עובדת בעבודה שאינה פיסית, תוכלי לחזור במהלך השבוע הזה לעבודה. לקראת סוף השבועיים הראשונים, סימנים כחולים במידה ויהיו, ייעלמו.

שבועות 6-8 
את אמורה בזמן הזה לשוב לחיים מלאים כולל פעילות גופנית מלאה. את אמורה לשוב לשגרת החיים הרגילה שלך ולאהוב את החזרה לפנים שאהבת.
הסימנים מהניתוח והבצקות יתחילו להעלם, והצלקות יתחילו להיטשטש.

אנשים יתחיל לשאול אותך מה עשית? תסרוקת חדשה? ויגידו שאת נראית מקסים אך לא ידמיינו שעברת ניתוח בשל המראה הטבעי שתקבלי.

השנה הראשונה
לאחר השנה הראשונה הצלקות יסיימו את הבשלתן ויגיעו לצבען הסופי. 
תיהני מהתוצאה ולאחר שנה תבואי לבדיקה, ותתחילי בטיפולים שיעזרו לשמר את המראה שקיבלת.

ד״ר מילט מייחס חשיבות רבה לפרטים הקטנים מההכנה לניתוח ועד לטיפול שלאחר הניתוח

חלק מהפרטים החשובים הם:

  • הידוק השכבות העמוקות של הפנים. 
  • מתיחת העור והשכבות שתחתיו לכיוונים הנכונים, להשגת מראה טבעי. 
  • שימוש בשיטות ניתוחיות שיורידו מתח מהעור לאפשר צלקת מיטבית.
  • התאמת הניתוח והפרוצדורות השונות שיבוצעו במהלכו לצרכים שלך ולרצונותיך.
  • מילוי שומן עצמי באזורים המרוקנים.
  • טיפול מתמשך בצלקת, בחסרי נפח וכן בשיתוק שרירי ההבעה לשימור התוצאה.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​