ניתוח עפעפיים

הרמת עפעפיים

ככל שמתבגרים שרירי העפעפיים הולכים ונחלשים ובנוסף מצטברים עודפי שומן עליהם ומתחתם. גם עור הפנים סובל מפגעי הזמן ומזג האוויר, הוא מאבד מגמישותו ומזדקן, לכן העפעפיים מתרופפים ונשמטים וסובלים ממראה מבוגר ועייף. במקרים מסוימים העפעפיים השמוטים מצמצמים את שדה הראייה, לכן הניתוח חשוב גם מבחינה רפואית ולא רק אסתטית.

אם אתם סובלים ממראה עייף ומבוגר בגלל שקיות מתחת לעיניים, מעפעפיים נפולים או נפוחים הנראים כמו שקים, ואם יש לכם עודפי עור באזור העפעפיים העליונים החוסמים את שדה הראייה, ד”ר מילט יכול לעזור לכם להשיג מראה פנים רענן וצעיר יותר. 

בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט מבצעים ניתוח עפעפיים בהתאם לרצונות שלכם, אפשר לשלב ניתוחים אסתטיים נוספים כדוגמת הרמת גבות ומתיחת פנים כדי לחסוך ניתוחים בהמשך ובעיקר כדי להשיג מראה צעיר, ושלם יותר.

מגשימים את החלום שלך

ניתוחי עפעפיים הם פרוצדורה יחסית שכיחה בתחום ניתוחי האסתטיקה. חוויית הטיפול והניתוח במרפאה הפרטית של ד”ר מילט תסייע לך להגשים את החלום ולעבור את הפרוצדורה בצורה הבטוחה והנעימה ביותר, תוך התייחסות לפרטים הקטנים ולרצונות ולחלומות של המועמד לניתוח.

לפני הניתוח ד”ר מילט יצלם אותם מזוויות שונות, הצילומים נועדו לתכנון מהלך הניתוח ולהערכת השפעותיו לטווח הארוך. כמו כן, הצילום לפני הניתוח מאפשר להשוות את המראה האסתטי והרענן לאחר הפרוצדורה. בפגישת הייעוץ הראשונית בקליניקה הפרטית של ד”ר מילט הרופא יקשיב לרצונות המועמד לניתוח, יתאם עמו ציפיות ויעניק לו הסברים ארוכים ומפורטים על מהלך הניתוח, סיבוכים אפשריים, סיכונים, תופעות לוואי, הכנות לניתוח, הוראות לגבי החלמה וכדומה.

ניתוח עפעפיים עם ביטחון מלא במנתח הפלסטי

במרפאה הפרטית של ד”ר מילט תקבלו טיפול רפואי מקצועי המלווה ביחס אישי וחם. ד”ר מילט יטפל בכם באופן אישי וצמוד משלב פגישת הייעוץ, דרך הניתוח עצמו ועד הביקורות וההחלמה לאחר הניתוח. לאחר הסברים ותיאום ציפיות ד”ר מילט יספק לכם הנחיות להכנה נכונה לקראת הניתוח ויציע לכם תכנית טיפולים מותאמת אישית, עם או ללא ניתוחים וטיפולים אסתטיים נוספים.

חוויית ניתוח פרטית בקליניקה של ד”ר מילט

הקליניקה שלנו תוכננה היטב כדי לספק אווירה נעימה ואינטימית, ועל מנת להבטיח דיסקרטיות מלאה לכל המטופלים. ההכנות לניתוח כוללות פגישת ייעוץ עם ד”ר מילט, זהו שלב קריטי וחשוב לפני הניתוח, ובנוסף יש לעבור בדיקת עיניים שקובעת את התאמתך לניתוח. כמו כן, ההכנות כוללות בדיקות דם, אק”ג, בדיקת שדה ראייה וכדומה. יש להפסיק שימוש במדללי דם ולהפסיק לעשן כמה שבועות לפני ההליך הכירורגי.

את הניתוח אפשר לבצע בהרדמה מקומית או מלאה. לפני הכניסה לחדר הניתוחים ד”ר מילט יסמן בטוש סימונים באזור כדי להבטיח ניתוח מוצלח ובטוח. יש ניתוח עפעפיים עליונים או תחתונים, אפשר לשלב ביניהם. ניתוח עפעפיים עליונים נוער להסיר את עודפי העור הגורמים למראה העייף והמבוגר, ניתוח עפעפיים תחתונים נועד לטפל בשקיות.

הניתוח נמשך בדרך כלל שעה עד שעתיים, בהתאם למורכבות הניתוח ועודפי העור שיש להסיר. לאחר הניתוח המטופל מועבר לחדר התאוששות ונמצא תחת השגחה רפואית.

לאחר הניתוח עלולים לסבול מכאבים באזור המנותח, משטפי דם ומבצקות בעפעפיים. בימים הראשונים לאחר הניתוח עלולים לסבול מאי נעימות, מנפיחות ומכאבים קלים, אפשר להקל על הבעיה באמצעות תחבושות קרות או רטיות קרח, בהתאם להנחיות. במקרים מסוימים סובלים מיובש בעין ומטשטוש חלקי בראייה, אלו תופעות החולפות תוך זמן קצר יחסית, לאחר הניתוח ד”ר מילט יכין מרשם רפואי למשחת סיכוך מיוחדת ולטיפות עיניים.

כשבוע לאחר הניתוח יש להגיע לקליניקה להוצאת תפרים ולביקורת. כשבועיים לאחר הניתוח יש להימנע מהרמת משא כבד, משחייה, מפעילות ספורטיבית מאומצת, וחשוב להקפיד על הוראות הרופא לגבי משחת הסיכוך וטיפות העיניים.

לאחר כחודש אפשר להבחין בתוצאות הניתוח אך המראה הסופי יתקבל לאחר כחצי שנה כאשר כל הנפיחויות נעלמות מהאזור. ניתוח העפעפיים על ידי ד”ר מילט מבוצע תוך התייחסות לרצונות המטופלים, למצבם הרפואי ולעקרונות המנחים את הקליניקה, עקרונות של מצוינות, שירות מעולה, דיסקרטיות וטיפול אישי וחם.

אולי יעניין אותך גם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​